Tapahtumat


Tammikuu 2022
Aika Tapahtuma Paikka
29.01. klo: 15:00 SaiPa - KooKoo (Liigan runkosarja) Kisapuisto
Helmikuu 2022
Aika Tapahtuma Paikka
03.02. klo: 18:30 SaiPa - Kärpät (Liigan runkosarja) Kisapuisto
04.02. klo: 17:00 SaiPa - KooKoo (Nuorten SM-Liigan alempi jatkosarja) Kisapuisto
07.02. klo: 18:30 KalPa - SaiPa (Liigan runkosarja) Kisapuisto
11.02. klo: 00:00 SaiPa - Jukurit (Nuorten SM-Liigan alempi jatkosarja) Kisapuisto
11.02. klo: 15:00 Sport - SaiPa (Liigan runkosarja) Kisapuisto
12.02. klo: 00:00 Ilves - SaiPa (Nuorten SM-Liigan alempi jatkosarja) Kisapuisto
12.02. klo: 17:00 Kärpät - SaiPa (Liigan runkosarja) Kisapuisto
16.02. klo: 00:00 K-Espoo Ch - SaiPa (Nuorten SM-Liigan alempi jatkosarja) Kisapuisto
16.02. klo: 18:30 SaiPa - Lukko (Liigan runkosarja) Kisapuisto
18.02. klo: 12:00 SaiPa - KOOVEE (Nuorten SM-Liigan alempi jatkosarja) Kisapuisto
18.02. klo: 18:30 SaiPa - Ässät (Liigan runkosarja) Kisapuisto
19.02. klo: 16:00 Ketterä - SaiPa (Nuorten SM-Liigan alempi jatkosarja) Kisapuisto
19.02. klo: 19:30 Tappara - SaiPa (Liigan runkosarja) Kisapuisto
23.02. klo: 18:30 SaiPa - Jukurit (Liigan runkosarja) Kisapuisto
25.02. klo: 14:40 RoKi - SaiPa (Nuorten SM-Liigan alempi jatkosarja) Kisapuisto
26.02. klo: 13:00 Hermes - SaiPa (Nuorten SM-Liigan alempi jatkosarja) Kisapuisto
26.02. klo: 17:00 SaiPa - KalPa (Liigan runkosarja) Kisapuisto
Maaliskuu 2022
Aika Tapahtuma Paikka
02.03. klo: 18:30 HIFK - SaiPa (Liigan runkosarja) Kisapuisto
04.03. klo: 17:00 SaiPa - TUTO Hockey (Nuorten SM-Liigan alempi jatkosarja) Kisapuisto
04.03. klo: 18:30 Pelicans - SaiPa (Liigan runkosarja) Kisapuisto
05.03. klo: 12:00 SaiPa - K-Kissat (Nuorten SM-Liigan alempi jatkosarja) Kisapuisto
05.03. klo: 17:00 SaiPa - JYP (Liigan runkosarja) Kisapuisto
09.03. klo: 00:00 Jukurit - SaiPa (Nuorten SM-Liigan alempi jatkosarja) Kisapuisto
09.03. klo: 18:30 Ilves - SaiPa (Liigan runkosarja) Kisapuisto
11.03. klo: 18:30 Jukurit - SaiPa (Liigan runkosarja) Kisapuisto
11.03. klo: 18:30 TUTO Hockey - SaiPa (Nuorten SM-Liigan alempi jatkosarja) Kisapuisto
12.03. klo: 17:00 SaiPa - KooKoo (Liigan runkosarja) Kisapuisto
15.03. klo: 00:00 KOOVEE - SaiPa (Nuorten SM-Liigan alempi jatkosarja) Kisapuisto
15.03. klo: 18:30 HPK - SaiPa (Liigan runkosarja) Kisapuisto
17.03. klo: 18:30 SaiPa - TPS (Liigan runkosarja) Kisapuisto
18.03. klo: 00:00 SaiPa - K-Espoo Ch (Nuorten SM-Liigan alempi jatkosarja) Kisapuisto